صفحه اول | لینکستان | اخبار | تماس با ما | معرفی مجموعه | ورود به ایمیل

حاضرین در سایت

1 میهمان حاضر است

جستجو

واحد توليدي نمونه كيفيت اداره كل استاندارد سال 89 چاپ

شركت بنياد بتن اصفهان

واحد توليدي نمونه كيفيت اداره كل استاندارد سال 89

شركت بنياد بتن اصفهان واحد نمونه استاني در سال 1389 از طرف اداره كل استاندارد و تحقيقات صنعتي استان اصفهان از جمله شركتهاي وابسته به بنياد مسكن انقلاب اسلامي مي باشد كه فعاليت خود را از سال 1363 در استان اصفهان و با هدف تقويت حساب 100 حضرت امام ( ره ) در جهت كمك به مسكن محرومين آغاز نموده است .مديرعامل شركت بنياد بتن اصفهان مهندس علي حاج رسوليها كه رياست انجمن صنفي كارفرمايان كارخانجات بتن آماده استان اصفهان و پيشكسوت و پيشگام نمونه استان در سال 1388 مي باشد اين موفقيت را مديون خدمت صادقانه ، احترام به حقوق مشتريان و توجه ويژه به كيفيت محصولات در سه مجموعه بزرگ توليدي اين شركت ميداند . 

 

 

شركت بنياد بتن اولين توليد كننده بتن آماده استاندارد در استان اصفهان مي باشد كه با گستره جغرافيائي مناسب در استان اصفهان موفق به راه اندازي سه مجموعه بزرگ توليدي بتن آماده همراه با توليد انواع تيرچه ، انواع بلوك سيماني و پلي استايرن و شن ماسه دانه بندي شده گرديده است كه دريافت 8 نشان استاندارد ملي ايران براي اين محصولات و گواهينامه iso 9001-2000 در مديريت كيفيت اين شركت را از ساير توليدكنندگان مصالح ساختماني متمايز نموده است . همانطور كه مستحضريد بدون ترديد بتن برگزيده ترين مصالح ساختماني قرن 21 مي باشد زيرا كاربرد آن عملاً نامحدود است و مناسب با هر كاربرد مي توان مشخصه هاي آن را به دلخواه تغيير داد . متخصصان شركت بنياد بتن اصفهان با حضور در مراحل بازسازي زلزله هاي دلخراش بم و لرستان وظيفه مهم خود را درك نموده و پس از مطالعات گسترده در سال " همت مضاعف كارمضاعف"  پس از موفقيت در توليد انبوه بتن خودمتراكم (scc) و بتن با مقاوت بالا ( Hsc ) مفتخرند بتن با دوان بالا (HPC) را كه باعث افزايش عمر سازه هاي بتني از 25 سال متداول كشورمان به حداقل 80 سال مي گردد را با ارائه ضمانتنامه به مصرف كنندگان محترم معرفي نمايد .

همچنين اين شركت با در اختيار داشتن بچينگ ها و ناوگان حمل و پمپاژ متعدد و در اختيار داشتن آخرين تكنولوژي روز دنيا مجهز و مدرن و تحت كنترل سيستم مديريت ناوگان حمل ونقل (FMS) زمينه نظم و كيفيت در ارائه خدمات يكپارچه را فراهم نموده است . خدمات ارزشمند شركت بنياد بتن اصفهان به مدد پشتيباني و حمايت رياست و همكاران محترم در اداره كل استاندارد  و تحقيقات صنعتي استان ، سازمان نظام مهندسي ، سازمان صنايع و معادن ، دفتر فني استانداري اصفهان و كارشناسان محترم جهت توسعه پايدار به وجود آمده است . لذا شركت بنياد بتن بر خود شايسته مي داند كه از همه اين بزرگواران كه در جهت انجام وظائف حرفه اي و خدمت به كشور عزيزمان ايران اسلامي تلاش مي نمايند تشكر و قدرداني نمايد . در پايان از مسئولين محترم درخواست مي نمايم با توجه به پتانسيل توليد بتن هاي ويژه و انبوه و توان توليد بتن با  مقاومتهاي بالا شايسته است با استفاده از اين امكان در محاسبات سازه ها كليه تحريم ها را در اين بخش بي اثر نموده و از هدر رفتن منابع ارزشمند كشور جلوگيري نماييم .


Powered by : Jolfa Nic

 

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Nakliyat
Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat